حتی اخبار بازار حشرات انتشار اخبار اجتماعی

حتی: اخبار بازار حشرات انتشار اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث از وحشت آبرویم او را کشتم ، حکم قصاص جهت مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد/ قاتل

مرد جوانی که 12 سال پیش همسرموقتش را در جریان مشاجره خانوادگی خفه کرده و جسدش را با بنزین در کنار بزرگراه به آتش کشیده بود بعد از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفر

حکم قصاص جهت مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد/ قاتل:از وحشت آبرویم او را کشتم

عبارات مهم : بنزین

مرد جوانی که 12 سال پیش همسرموقتش را در جریان مشاجره خانوادگی خفه کرده و جسدش را با بنزین در کنار بزرگراه به آتش کشیده بود بعد از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به قصاص نفس -اعدام -محکوم شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: پیگیری به این پرونده جنایی از بیست وپنجم اسفند سال 84 در حالی کلید خورد که مأموران آتش نشانی کرج با دریافت گزارشی مبنی بر وقوع آتش سوزی در کنار بزرگراه ماهدشت، راهی محل مورد نظر شده است و با جسد سوخته زن جوانی روبه رو شدند.

پس از حضور تیم جنایی در محل و بررسی های مقدماتی، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت تا اینکه مشخص شد زن جوان قبل از سوزانده شدن، خفه شده است هست. در حالی که تلاش جهت شناسایی هویت زن جوان ادامه داشت، زنی با مراجعه به پلیس از مفقود شدن ناگهانی خواهرش خبر داد. از آنجا که جسد کشف شده است قابل شناسایی نبود آخر بعد از چند ماه و با کمک آزمایش «دی ان ای» هویت زن جوان- فائزه 32 ساله-مشخص شد.

از وحشت آبرویم او را کشتم ، حکم قصاص جهت مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد/ قاتل

این در حالی بود که «امیر» 38 ساله، همسر زن جوان گمشده که از همان ابتدا تحت بازجویی قرار گرفته بود با داستانسرایی، مسیر تحقیقات را به بیراهه کشانده بود. او به کارآگاهان گفت: «من شوهر دوم فائزه بودم، ولی احتمال می دهم همسرم به خاطراختلاف های شدیدی که با شوهر سابقش داشت، قربانی توطئه شومی از سوی این مرد شده است باشد.» ولی درجریان تحقیقات فنی، پلیسی، هیچ ردپایی از شوهرسابق این زن درناپدید شدن قربانی ماجرا به دست نیامد.

راز جنایت در خودروی مقتول

مرد جوانی که 12 سال پیش همسرموقتش را در جریان مشاجره خانوادگی خفه کرده و جسدش را با بنزین در کنار بزرگراه به آتش کشیده بود بعد از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفر

سرانجام با شناسایی هویت مقتول و با گذشت دو سال از این جنایت مرموز، خودروی رنوی سرقتی زن جوان شناسایی و توقیف شد. مالک ماشین نیز ادعا کرد این ماشین را از فردی به نام «امیر» -شوهر مقتول- خریده است.بدین ترتیب امیر بار دیگر تحت بازجویی قرار داده شد و آخر راز جنایت را فاش کرد.

همسرم را کشتم چون آبرویم را برد!

متهم در بازجویی ها گفت: «چند روز به عید نوروز مانده بود که فائزه هنگام مصرف مواد مخدر صدایش را اوج برد.

سر همین عنوان از وحشت اینکه آبرویم برود با دستم دهانش را گرفتم تا صدایش را پایین بیاورد، ولی چند دقیقه که گذشت پاهایش شل شد و روی زمین افتاد. اول فکر کردم به خاطر مصرف مواد مخدر بیهوش شده است یا دارد نقش بازی می کند ولی خیلی سریع فهمیدم مرده. به همین خاطر شبانه جسدش را در خودرواش گذاشتم و آن را در بیابان با بنزین سوزاندم تا دیگر هیچ اثری از او نماند. چند روز بعد هم عنوان گم شدن ناگهانی اش را به خواهرش اطلاع دادم.»

از وحشت آبرویم او را کشتم ، حکم قصاص جهت مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد/ قاتل

بعد از تکمیل تحقیقات تخصصی کیفرخواست متهم به اتهام قتل عمد و دزدی خودروی زن جوان صادر شد. در حالی که پیگیری به این پرونده جنجالی چند سال به خاطر نواقص و جمع آوری اسناد و مدارک به طول انجامیده بود هفته گذشته، محاکمه عامل جنایت بعد از 12 سال و با انتقال او از زندان به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر و با حضور دو قاضی مستشار- خنک دار و یزدان پور- برگزار شد.

در ابتدای جلسه دادگاه متن کیفرخواست به وسیله نماینده دادستان خوانده شد. آن وقت خواهر و دختر نوجوان مقتول در جایگاه قرار گرفته و خواستار قصاص عامل جنایت شدند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.

مرد جوانی که 12 سال پیش همسرموقتش را در جریان مشاجره خانوادگی خفه کرده و جسدش را با بنزین در کنار بزرگراه به آتش کشیده بود بعد از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفر

چند سال داری و چه مدت است که بازداشت هستی؟ تقریباً 50ساله ام و 8 سال است که زندان هستم.

اتهامت قتل عمد همسرت است آیا این عنوان را قبول داری؟ بله قبول دارم.

از وحشت آبرویم او را کشتم ، حکم قصاص جهت مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد/ قاتل

چه اتفاقی افتاد که همسرت را به قتل رساندی؟فائزه همسر صیغه ای من بود. چند ماهی بود که باهم زندگی می کردیم که متوجه شدم معتاد به موادمخدر شده است است.عصر روز اتفاق هنگام مصرف مواد مخدر سروصدا کرد. به علت اینکه برادرم و خانواده اش در آپارتمان مجاورم زندگی می کردند ترسیدم سروصدایش را بشنوند و آبرویم برود….

چرا سروصدا کرد؟او گفت می خواهد جهت تعطیلات عید برود شهرستان نزد خواهرش و دختری که از همسر سابقش داشت. من هم ناراحت شدم و سر همین عنوان با هم دعوا کردیم که یکدفعه سر و صدایش بالاگرفت…

چطوری او را کشتی؟ با دست چپم دهانش را گرفتم چند دقیقه بعد متوجه شدم او بی حال شده.اول فکر کردم خودش را به مردن زده ولی واقعاً او مرده بود.

چرا جسدش را به آتش کشیدی؟ می خواستم هیچ اثری از او نماند.

چطوری این کار را انجام دادی و جسد را کجا به آتش کشیدی؟ او مرده بود و از وحشت نمی دانستم چطور این اشتباه را از بین ببرم. رفتم حیاط و ماشین رنو خودش را نزدیک در ورودی جابه جا کردم و جسد فائزه را روی دوشم به ماشین انتقال دادم بعد هم بردم کنار بزرگراه و جسد را با بنزین سوزاندم.

بنزین را از کجا آوردی؟ از باک ماشین 10 لیتر بنزین برداشتم.

چرا چند سال راز جنـــــــــایت را پنهان کردی؟ می ترسیدم. از فوت واهمه داشتم ولی هر لحظه عذاب وجدان داشتم و کابوس می دیدم.

سابقه کیفری داری؟ بله، یک بار به اتهام حمل سلاح جنگی دستگیر شدم.

با اسلحه می خواستی چه کار کنی؟ قصد دزدی مسلحانه داشتم که موفق نشدم.

پس از آخر بیانات متهم، قضات وارد شور شده است و متهم را به اتهام قتل عمد به قصاص نفس-اعدام- محکوم کردند.

واژه های کلیدی: بنزین | جنایت | ماشین | انتقال | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs