حتی اخبار بازار حشرات انتشار اخبار اجتماعی

حتی: اخبار بازار حشرات انتشار اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام آلوده‌ترین نقطه پایتخت کشور عزیزمان ایران ، جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی طی سه سال

معاون عمرانی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی از سطح جاده‌ها و شهرهای کشور ظرف مدت سه سال آینده خبر داد. 

اعلام آلوده‌ترین نقطه پایتخت کشور عزیزمان ایران ، جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی طی سه سال

جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی طی سه سال/اعلام آلوده ترین نقطه پایتخت کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

معاون عمرانی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی از سطح بزرگراه ها و شهرهای کشور ظرف مدت سه سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، احمد تواهن در جلسه کارگروه کم کردن آلودگی هوای استان تهران، گفت: عدم همکاری دستگاه ها در عنوان کنترل و دفع اثرات آلودگی زیست محیطی شریک شدن در توسعه این آثار مخرب هست. پرسشها آلودگی هوا نسل ها را ترساندن می کند. لذا همه باید در این بخش عملکردی جدی داشته باشیم.

وی با اشاره به گزارش ارائه شده است در خصوص عدم ارائه برنامه های مورد نیاز جهت شناسایی و مهار اثرات سوء گرد و غبار از سوی دستگاه های ذیربط تاکید کرد: آلودگی محیط زیست همه افراد را در مواجهه با خطر قرار خواهد داد و جهت اجرای مصوبات کارگروه کم کردن آلودگی هوای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیاز به ابلاغ استانداری وجود ندارد. به این ترتیب تا دو هفته آینده همه دستگاه ها وقت دارند گزارش خود را در خصوص برنامه ها و شناسایی و مهار گرد و غبار ارائه دهند.

اعلام آلوده‌ترین نقطه پایتخت کشور عزیزمان ایران ، جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی طی سه سال

معاون عمرانی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه به طرح جایگزینی خودروهای دیزل فرسوده اشاره کرد و افزود: دستورالعمل اجرای این طرح از سوی هیات دولت ابلاغ شده است و مقرر شده است ظرف سه سال بیش از 200 هزار خودروی دیزلی از سطح بزرگراه ها و شهرهای کشور جمع آوری و نوسازی شوند.

به گزارش ایسنا، در ادامه این جلسه عنوان ضرورت ایجاد کمربندی جهت خودروهای عبوری از پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شد که در جریان بررسی این عنوان سرهنگ عابدی جانشین پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه بخش زیادی از خودروهای عبوری از پایتخت کشور عزیزمان ایران از اتوبان آزادگان استفاده می کنند، افزود: سال گذشته دو میلیون و 800 هزار وسیله نقلیه فاقد معاینه فنی شناسایی شد و 7000 ماشین به تعمیرگاه ها اعزام شدند و برخوردهای اثرگذاری با وسایل نقلیه سنگین و فرسوده انجام شد.

معاون عمرانی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از جایگزینی بیش از 200 هزار خودروی دیزلی از سطح جاده‌ها و شهرهای کشور ظرف مدت سه سال آینده خبر داد. 

وی ادامه داد: بزرگراه آزادگان از پل شهید کاظمی تا سعیدی را می توان بدترین نقطه آلودگی هوا در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دانست و رینگ اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران آزاد است و نیاز به کمربندی جهت خودروهای عبوری قطعی است تا به این ترتیب این خودروها وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران نشوند.

واژه های کلیدی: ایران | آلودگی | آلودگی هوا | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs